Stále držíme nejnižší ceny.

Doprava zdarma při objednávce nad 2000,-Kč.

 

  Hračky Bruder, hračky Lego, traktory, panenky, ..

Bruder-NOVINKY-2014

BRUDER novinky 2014

V této nové kategorii najdete modely hraček Bruder, které v letošním roce příjdou na trh.
BRUDER - Traktory a technika

BRUDER - Traktory a technika

Bruder traktory a Bruder kombajny známých značek to jsou hračky - modely Bruder.
BRUDER - Nákladní auta

BRUDER - Nákladní auta

Detailně propracované nákladní auta Bruder Disponují i funkčními částmi, které ještě více dotváří opravdovost modelu. Hračky Bruder jsou ideálním využitím volného času Vašich dětí.
BRUDER - Auta

BRUDER - Auta

Bruder auta jsou mezi dětmi velice oblíbená, předvším kvůli jejich pohyblivým součastí a odolnosti. S hračky Bruder si na své přijdou nejeden děti…
BRUDER - Stavební vozidla

BRUDER - Stavební vozidla

Věrné modely Bruder skutečných bagru, nakladaču, manipulatru a jeřábů. Všechny součásti hraček Bruder jsou funkční: pohyblivá ramena, vyklápěcí lžíce, natáčecí kola, pohyblivé pásy, otočná kabina, ...
BRUDER příslušenství

BRUDER - Příslušenství

Příslušenství Bruder – obsahuje hračky Bruder především pro traktory – vlečky, pluhy, secí mašiny a mnoho dalších.
BRUDER - ROADMAX pro malé děti

BRUDER - ROADMAX nejmenší

Bruder Roadmax – hračky pro malé děti již od 2 let.Tyto modely jsou přizpůsobeny tak, že neobsahují malé součásti a přitom jsou funkční.
BRUDER B-world

BRUDER - B-world

V této úplně nové sérii Bruder b-world - najdete hračky pro různé odvětví. Sestavte si třeba malou farmu nebo lesní firmu.
LEGO - Duplo

LEGO - Duplo

LEGO DUPLO jsou stavebnice určené pro děti od 18 měsíců. LEGO DUPLO rozvíjí motorické schopnosti a představivost dětí. Veškeré výrobky LEGO včetně LEGO DUPLO jsou bezpečné
LEGO - Ninjago

LEGO - Ninjago

Staňte se bojovníkem Ninjago nebo bojovníkem Armády kostlivců ve stavebnicích LEGO Ninjago! To je stavebnice LEGO Ninjago!
LEGO - Creator

LEGO - Creator

LEGO Creator stavebnice obsahují spoustu nových nápadů a z každé lze vytvořit několik kombinací. Zvířata, roboty, letadla, auta, domy... to vše v několika variacích.
LEGO - City

LEGO - City

LEGO City - tato stavebnice patří mezi jedny z nejoblíbenějších stavebnic z řad LEGO. Postavte si kompletně zajištěné a vybavené velkoměsto LECO CITY se vším co k němu patří.
LEGO - Technic

LEGO Technic

LEGO Technic jsou konstrukční stavebnice pro zdatné stavitele. Tyto stavebnice se vyznačují funkčností modelů od řízení, pohyblívé písty motorů, pneumatické systémy až po dálkově řízené modely.
LEGO - Racers

LEGO - Racers

LEGO Racers řada nejen zaujme, ale i uspokojí srdce každého, kdo miluje auta. LEGO Racers nabízí modely nejen s natahovacím motorkem, ale i vozy na dálkové ovládání.
LEGO - Star Wars

LEGO - Star Wars

Stavebnice LEGO Star Wars jsou skvělé modely plavidel a scén z filmů Hvězdné války Star Wars a seriálu Válka clonů Clone wars. Ve stavebnicích LEGO Star Wars a LEGO Clone Wars najdeš figurky hlavních postav mezi ně určitě patří Anakin, Luke Skywalker, princezna Leiya, Obi-Wan Kenobi, Darth Vader
Baby Born, Baby Annabeel

Baby Born, Baby Annabeel

Panenky miminka, kočárky různých typů, tvarů a velikostí, postýlky, nosítka, ale i oblečení pro panenky.
MATTEL - Barbie

MATTEL - Barbie

Panenky Barbie - oblíbené hračky od Mattela, které jsou zárukou vysoké kvality.
FALK - Šlapací traktory

FALK - Šlapací traktory

Šlapací traktor FALK zahrnuje obrovské množství všech možných imitací traktorů, čtyřkolek, motorek, tříkolek a dalších. Šlapací vozítka FALK jsou vyráběna s důrazem na kvalitu, pestrost a odolnost barev.

Hračky Bruder,…
V našem internetovém obchodu www.hracky-nej.cz nabízíme hračky a modely  Bruder, Lego, Falk, Mattel, Zapf, Knorr. Najdete u nás kvalitní značkové hračky pro chlapce i děvčata, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a splňují příslušné normy (EN 71). Pro nejmenší děti (již od 2 let) doporučujeme Bruder auta z kategorie ROADMAX. Tyto hračky lze využívat nejen pro zábavu doma, ale i venku třeba na písku. Pro starší děti od 3 let doporučujeme např. Bruder traktory, Bruder kombajny, Bruder auta, které svou konstrukcí a technickým provedením jistě zaujme nejen každé dítě. Mnoho hraček je oceněno Německou prestižní značkou Spiel gut (dobrá hračka).

E - shop s tradicí již od roku 2010 a stovkami spokojených zákazníků.

Zboží si můžete objednat u nás i telefonem na čísle 604 403 045

Objednané zboží Vám běžně doručíme již od 24 hodin.  

Náš internetový obchod vyhledáváte nejčastěji těmito výrazy: Hračky | Hračka | Bruder | Bruder novinky 2012 | Bruder traktory | Bruder auta | Bruder hračky | Bruder modely | Bruder kombajny | Lego | hračky LEGO | stavebnice
designed by Panavis & Panadela | contents ©2019 Hračky Bruder - modely | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart